Op afroep reizen tijdens Hemelvaartsdag en Pinksteren

Wilt u op 29 mei (Hemelvaartsdag) of op 8 of 9 juni (Pinksteren) met ons reizen, reserveer uw rit dan zo snel mogelijk.

Reizen op Hemelvaartsdag

Donderdag 29 mei 2025 is het Hemelvaartsdag. Wij rijden op deze dag van 08.00 uur ’s ochtends tot 00.00 uur ’s nachts.

Reizen op 1e en 2e Pinksterdag

Zondag 8 juni en maandag 9 juni is het Pinksteren . Wij rijden dan van 08.00 uur ’s ochtends tot 00.00 uur ’s nachts.

Op feestdagen voeren we geen vaste ritten uit

Wilt u toch reizen op één van deze dagen, reserveer uw rit dan op tijd. Het kan druk zijn. Soms zijn er geen taxi’s meer beschikbaar op het moment dat u wilt reizen. Door op tijd te reserveren voorkomt u teleurstelling.

Hoe kunt u reserveren?

U kunt elke dag tussen 08.00 en 20.00 uur bellen naar 088-758 76 54 om een rit te reserveren. Met een account bij Mijn PlusOV kunt u ook online reserveren, 24 uur per dag.

Voordelen van Mijn PlusOV

  • 24/7 ritten boeken via internet
  • een overzicht bekijken van alle gemaakte ritten
  • bekijken tegen welke kosten er is gereisd
  • gemakkelijk een rittenoverzicht downloaden

Account aanvragen

Een account aanvragen is heel eenvoudig. Stuur een e-mail naar: info@plusov.nl en geef aan dat u van het online boekingsportaal gebruik wilt maken. Zet in de e-mail uw pasnummer, geboortedatum en het e-mailadres wat geregistreerd mag worden. Hierdoor kunnen wij de juiste gegevens koppelen aan de juiste persoon. Wanneer uw gegevens zijn gekoppeld duurt het 24 uur voordat u daadwerkelijk online kunt boeken in verband met de verwerking van de gegevens. 

In de handleiding leest u hoe Mijn PlusOV werkt.